Kurti drobę

4 būdai, kaip namus prikelti pavasariui

2021-02-26

Šaltuoju metų sezonu kiekvieni namai prisipildo šiluma, šventiniu jaukumu, lemputėmis bei kita šventine atributika. Tačiau atėjus pavasariui ir į namus patenkant vis daugiau natūralios šviesos bei saulės spindulių taip norisi nusimesti šiltus drabužius bei storas žiemines striukes ne tik nuo savo pečių, tačiau ir namus prikelti šiltiesiems metų sezonams, juos atgaivinti ir šiek tiek atsinaujinti. Taigi, kaip savo namus prikelti pavasariui?

1.Pavasarinis tvarkymasis

Nėra nieko geriau už namus, kuriuose vyrauja švara, šviesa bei grynas oras. Net neabejoju, kad pavasaris nėra vienintelis laikas, kada mes tvarkomės namus, tačiau tai yra puikus metas namuose susitvarkyti ypač kruopščiai ir pagaliau prieiti prie to, ko galbūt vengiame jau ilgą laiką. Susitvarkyti spintas – žieminius drabužius pakeičiant pavasariniais, prikauptus nebenešiojamus drabužius parduoti ar paaukoti tiems, kam jų reikia labiau. Kitiems metams į šalį padėti nuo švenčių dar likusią šventinę atributiką, o namuose sukauptus daiktus, kurie jau seniai nebenaudojami išmesti ar atiduoti kitiems. Susitvarkius ir atsikračius nereikalingų daiktų kartu atsikratysite ir blogų minčių, o namams tai suteiks daugiau gaivos bei šviežumo, kurio taip norisi atėjus pavasariui.

 

2.Daugiau spalvų!

Atėjus pavasariui, pagaliau galime užmiršti niurias, tamsias spalvas ir jas pakeisti šviesiomis bei ryškiomis, suteikiančiomis energijos bei puikių emocijų. Nebūtina pulti namuose keisti jau sukurto interjero ir išleisti nemažą sumą pinigų namų atnaujinimui. Paveikslai ant drobės, vaza, gėlės ar kitos detalės namuose suteikiančios spalvų gali puikiai padėti į namus įsileisti pavasarinę nuotaiką nepakenkiant savo piniginei ir nesugaištant daug laiko.

 

3.Augalai!

Pavasarį atbunda gamta bei pražįsta gėlės, tad norint susikurti pavasarinę nuotaiką ir savo namuose tą galite padaryti su gėlėmis bei kitais augalais. Nebūtina pirkti naujų augalų. Galbūt jau laikas persodinti senus? Naujai įsodinti augalai auga daug geriau bei greičiau. Pabudinkite juos, pakeiskite jų sunkius, senus vazonus į spalvotus ar stiklinius. Įsigykite prieskoninių augalų, jie ne tik papuoš Jūsų interjerą, tačiau ir pasitarnaus kasdieniniame maisto gaminime.

 

4.Atsikratykite sunkios tekstilės!

Šaltuoju metų sezonu taip norisi įsisukti į šiltą ir pūkuotą pledą su karštu arbatos ar kavos puodeliu. Tačiau atėjus pavasariui, norisi lengvumo, gaivos bei šviesos! Pūkuotą sofos užtiesalą ir pledus pakeiskite raštuotomis, spalvingomis pagalvėmis, o jei norisi dar daugiau pokyčių, galite sunkų kilimą pakeisti lengvesniu. Nuimkite staltieses nuo stalų, palikite plikas konstrukcijas, taip kambaryje atrodys erdviau.