Kurti drobę

Fotodrobė internetu – kaip nesuklysti?

2021-02-26

Šiais laikais viską galima įsigyti internetu, pradedant maisto prekėmis ir baigiant baldais bei buitine technika. Paveikslai bei kitos interjerą papildančios detalės taip pat sparčiai populiarėja interneto platybėse, tačiau neretai galima susidurti su sunkumais, nusprendus įsigyti interjero detalę, nes ši turi tinkamai papildyti erdvę, o ne jai pakenkti.

Fotodrobė – ant drobės įamžinti Jūsų prisiminimai, kurie namams suteikia ypatingumo bei išskirtinumo, tad yra svarbu tinkamai pasirinkti fotodrobės dydį, nuotrauką ir kitas detales, kurios pateisintų Jūsų lūkesčius bei norus ir Jūsų interjerui suteiktų jaukumo, teigiamų emocijų bei stiliaus. Taigi, kaip perkant internetu fotodrobę, ją pasirinkti tinkamą savo namams?

1.Nuotraukos parinkimas

Visų pirma, norint susikurti kokybišką bei gražią fotodrobę kone svarbiausia proceso dalis yra nuotraukos pasirinkimas. Nors visos šeimos akimirkos bei prisiminimai širdį džiugina lygiai taip pat, tačiau ne visos įamžintos akimirkos atrodys puikiai atspaudus jas ant drobės. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojame rinktis aukštos kokybės nuotrauką, kuri nebūtų susiliejusi ir neturėtų pašalinių detalių, kurių fotodrobėje matyti nenorite.

 

2.Fotodrobės dydis

Norint fotodrobe papuošti savo namus, reikia atkreipti dėmesį į jos dydį. Fotodrobė interjere puikiai atsiskleis, jei erdvėje „nepaskęs“ ir „nepasislėps“. Tinkamą dydį pasirinkti nėra sunku. Jeigu fotodrobė yra kabinama virš baldų, rekomenduojame, kad ši sudarytu apie 70 poc. Baldo dydžio, virš kurio drobė yra kabinama. Jei siena yra tuščia, rekomenduojame rinktis didesnio dydžio fotodrobę, kad ši užpildytų erdvę. Nerekomenduojame dydžio bandyti nuspėti. Prieš perkant fotodrobę, pasimatuokite ir pasižymėkite ar pabandykite įsivaizduoti, kaip fotodrobė atrodys pakabinta ar pastatyta, kad pasiektumėte norimą rezultatą.

 

3.Medžiagos pasirinkimas

Kuriantis fotodrobę galima pasirinkti iš dviejų medžiagų, ant kurių nuotrauka bus spausdinama: sintetinė drobė arba natūrali drobė. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog didelio skirtumo nėra, tačiau svarbu įsigilinti ir suvokti skirtumus tam, kad nuspręstumėte, kuris variantas Jums ir Jūsų namams yra priimtinesnis. Sintetinė drobė yra lygaus paviršiaus, blizgi ir plonesnė nei natūrali, taip pat ši nėra lakuojama, tad nėra tokia atspari aplinkos poveikiams. Natūrali drobė išlaiko savo tekstūrą, yra pusiau matinė, storesnė bei yra galimas lakavimas specialiu laku, kuris spalvas paverčia sodresnėmis, apsaugo fotodrobę nuo UV spindulių bei kitų aplinkos poveikių ir taip užtikrina ilgaamžiškumą.

Svarbiausia – pasirinkite įamžinkite momentą, kurį norite prisiminti ir matyti kasdien. Tai, kad kelia Jums šypseną, puikias emocijas ir nuteikia judėti pirmyn. Pasirinkus Jums ir Jūsų namams tinkamą fotodrobės nuotrauką, dydį bei medžiagą susikursite tai, kas Jūsų gyvenamąją erdvę pavers namais.